Gemanipuleerde foto
Delftse Hout
Varen
Een meervoudige belichting bestaande uit 2 foto's: 1x varen en 1x boomschors.
- Aperture: f/5.0
- Copyright: Ingrid Schaeffer-Verwoerdt
- Camera: Canon EOS R6
- Credit: Ingrid Schaeffer-Verwoerdt
- Shutter speed: 1/15s
- ISO: 100
- Photo taken: 08 May, 2026 11:18:03
- Exposure bias: 0/1EV
- Focal length: 50/1mm
Reacties
2 onderwerpen die bij elkaar passen Ingrid, goed gelukt..Denk dat je bij de workshop van Brigitte bent geweest? Fraai beeld gecreëerd middels meervoudige belichting. knap gedaan, hoop dat we nog meer mooie foto van de workshop te zien krijgen.
Ben inderdaad bij de workshop van Brigitte geweest, deze varen had wel wat voeten in de aarde voordat ik blij was met het uiteindelijke resultaat.
Dat is niet erg toch, je weet nu hoe het moet, hij prachtig gelukt
Bedankt voor het compliment, ik weet nu inderdaad ongeveer hoe het moet, dus oefenen, oefenen daar maar. Heb ik gelijk weer een doel!
Mooi werk, knap gedaan, fijn evenwicht.
Dankjewel.
Fraai gelukt Ingrid, goed gebruik gemaakt van de juiste overvloei modus met op elkaar afgestemde beelden.
Goed gekadreerd met deze uitsnede.
Wat ik wel meen te zien is dat je de achtergrond hebt aangepast met een neutrale keur. Corrigeer me als dat niet zo is. Je hebt een selectie rond het blad gemaakt, ik denk dat ik daar nog een duidelijk selectie randje zie op sommige plekken. Dat randje heeft namelijk en ander kleur (groen en blauw).
Misschien had je op sommige plekken de selectie wat krapper en minder strak moeten zetten.
Hoi Brigitte, ik heb geen selectie gemaakt rond het blad. Ik heb wel de witbalans van de achtergrond met de pipet aangestipt.
Aha, dat is dan een soort indirect selectie, maar het is niet storend hoor, het is gewoon een persoonlijke keuze
Inderdaad.