Experimentele foto
Amsterdamse Waterleidingduinen in Vogelenzang
Spiegeling
Spiegeling van takken op het water.
- Aperture: f/7.1
- Camera: NIKON Z 8
- Shutter speed: 1/160s
- ISO: 6400
- Photo taken: 08 November, 2025 14:30:19
- Exposure bias: 2/3EV
- Focal length: 105/1mm
Reacties
Mooie opname van de spiegeling van de takken in het water. Toch erg apart om te zien hoe de beweging in het water de takken zo vervreemdend doet lijken. Ik twijfel zelf wat over de gele blaadje links in het beeld, m'n oog word er steeds naar toe getrokken. Maar al met al een fraai creatief beeld geworden Willem, de spiegeling van de blauwe lucht in het water maakt de foto compleet.
Ha Nieske, die twijfel deel ik met je. Het is een deelvergroting die ik al eerder heb ingestuurd en nu voor het maandthema. Van armoe heb ik er maar een vierkant van gemaakt, want na 10 pogingen om een rechtopstaande foto in te sturen kreeg ik steeds de melding dat het formaat niet goed was.
Heb de gebruiksaanwijzing gelezen maar kreeg het idee dat dit meer voor het liggende formaat is. Maar misschien doe ik wat fout?
De andere foto heeft maar een klein stukje oranje aan de linkerkant.
Bedankt voor je reactie.
Hoi Willem, staand formaat gaat prima hoor, ik denk toch dat je ergens iets niet goed hebt ingesteld. Wat voor foutmelding kreeg je, dan kan ik je wel verder helpen om het op te lossen.
Het gele blaadje heeft ook mij twijfels.
Verder is het bewegingspatroon en de kleuren best interessant, maar heb je bewust gekozen om niet scherp te laten zijn?
Overigens denk ik dat deze tijdens de workshop is gemaakt. Zal ik de tag daarvoor toevoegen aan je foto ? dan kunnen anderen van de workshop hem ook vinden.
Ha Brigitte, steeds dat het formaat niet klopte, terwijl ik wel al eerder de staande foto had ingestuurd. Inderdaad is deze tijdens de workshop gemaakt, ik zou het fijn vinden als je die nog kan verwisselen met degen die ik al eerder heb ingestuurd.
Niet perse bewust, maar het was een gedeelte van de foto wat me meer boeide, en met minder storend geel erop. Blijft vreemd dat ik eerder wel kon insturen en gisteravond niet.
Hoor het wel of het gaat of niet, bedankt voor je reactie.
Was eigenlijk de bedoeling als thema van de maand, maar daar zie ik hem niet bijstaan of had ik iets anders moeten invullen ? Of word je daar voor geselecteerd? Sorry voor de vele vragen maar ik zoek nog de weg hierin.
Met vriendelijke groet,
Willem Louman
Hij staat gewoon bij thema van de maand hoor en ruilen kan jammer genoeg niet, de tag zal ik toevoegen.
Boven in de menubalk "over deel de natuur" staat en turorial hoe j de foto voor DDN kleiner kan maken. Lukt het niet, stuur me dan maar een mailtje via het contactformulier.
Ha Brigitte, ik zat fout te kijken thema van de maand rubriek :-). Maar het moest zijn thema van de maand Categorieën. Weer wat geleerd.. Mag ik wel weer een nieuwe poging doen om proberen de juiste in te sturen?