Experimentele foto
Heumensoord
Paddenstoel
Het is een duistere foto, maar daar hou ik net zoveel van als van lieflijke zachte en lichte foto's. Vooral als het om foto's gaat die in het bos zijn gemaakt. Voor deze foto maakte ik gebruik van een helioslens met omgedraaide lens. De exifgegevens zullen daarom niet meekomen denk ik. Ik heb een lampje gebruikt om het paddenstoeltje iets meer uit te lichten.
Reacties
Gaaf beeld Cocky, leuk de halve cirkel met bokeh rondjes dat komt door het omdraaien van de lens van de Helios. We vinden de scherpte wat mager, komt ook van de lens natuurlijk maar had iets meer kunnen zijn, maar het past wel een beetje bij de donkere sfeerbeeld. Lekker geknutseld in het bos.
Dankjewel Nieske! Ja, je opmerking over de scherpte snap ik wel. Het blijft een uitdaging om met deze lens iets scherp te krijgen. En dan moet je je ook nog in alle bochten wringen om zo´n foto te maken.
Blijf je lenig bij 😉
Prachtige sfeerfoto, alsof je om de paddenstoel heen in een tunnel kijkt.
Scherp op de plek waar het hoort te zijn, meer ga je met zo'n objectief er niet uithalen, maar dat hoeft ook niet. Sfeer en bokeh prevaleren hier. Fijn werk Cocky.,
Mooie achtergrond met deze lens
Ik vind het een hele fraaie plaat. Mooi het licht gericht op paddenstoel en halve bokeh ringen, alsof er een tunnel achter gloort. De duistere sfeer past ook erg goed. Een evt gebrek aan scherpte stoort mij hier niet.