Overige omstandigheden
Menorca
zonsondergang
Het blijft een prachtige plek Pont den Gil in Menorca ( weetje hier is de app Photopills ontstaan) als de zon ondergaat hoor je de mensen klappen.
- Aperture: f/8.0
- Copyright: sandrakuijvenhoven
- Camera: Canon EOS R6m2
- Credit: sandrakuijvenhoven
- Shutter speed: 5/1s
- ISO: 200
- Photo taken: 23 May, 2025 21:19:09
- Exposure bias: 1/3EV
- Focal length: 19/1mm
Reacties
Een prachtige iconische plek Sandra en ook heel mooi in beeld gebracht. Fantastisch als je daar kan genieten van het spektakel van de zonsondergang, fijn dat je ons nu laat meegenieten. Goede keus om een iets langere sluitertijd te nemen. De zee is nu toch nog met details en de branding lekker soft en romig. Overall scherpte met seascapes is lastig in de praktijk. Iets meer scherpte voorin had fijn geweest, maar stacken in zo'n beeld is alleen mogelijk via maskers in Photoshop. Misschien nog een uitdaging om je in te verdiepen. Het kan echt veel voordelen hebben voor jouw type foto's die vaak met een groothoek genomen zijn.
Dankje Brigitte, bedankt voor je feedback. Deze heb ik niet gestacked (dacht dat ie goed scherp was) maar heb andere opnames waarbij ik wel gebruik heb gemaakt van meerdere opnames op mijn camera . Ben hiermee nog aan het oefenen.
Mooie beeldopbouw met die rotsen op de voorgrond. En het is natuurlijk een magisch moment.
Een sterke foto die aanspreekt door de kleuren en compositie. Misschien diafragma 11 voor iets meer scherpte op de voorgrond?
Dankje Marga, bedankt voor je feedback. De lens waarmee ik schiet is op zijn best bij F8 maar zal zeker eens kijken wat het met F11 doet .
Dankjewel Rene , ja altijd mooi!
Namens het team van Deel de Natuur van harte gefeliciteerd met de foto van de dag, Sandra!
Oh wat leuk zeg bedankt!
Mooi kleurrijk beeld van deze mooie locatie met een schitterende zonsondergang. De 'poort' voegt nog iets extra's toe.