Experimentele foto
Landgoed Clingendael
Magic tree
In de workshop Moving and More Fresh Green hebben wij geoefend met de Pep Ventosa techniek waarbij je “ rond” de boom loopt om een schilderachtig, surrealistisch beeld te krijgen van het onderwerp. Ik heb gekozen voor de rode beuk, waar het licht mooi opviel. Heel leuk om te leren en Brigitte’s uitleg was duidelijk en helpend.
- Aperture: f/13.0
- Camera: NIKON Z 8
- Credit: KARIN IMMING FOTOGRAFIE
- Shutter speed: 1/80s
- ISO: 400
- Photo taken: 10 May, 2025 13:30:45
- Exposure bias: 0/6EV
- Focal length: 660/10mm
Reacties
Allereerst welkom op de site Karin. We hopen dat je je hier snel thuis zult voelen. Leuk je gister ontmoet en gesproken te hebben tijdens de workshop. Je vertelde me dat een Pep Ventosa foto tot nu toe nog niet helemaal naar tevredenheid was gelukt. Nau... met deze kan je thuis komen hoor. Ik zag hem al eventjes op je beeldschermpje, maar zo in vol ornaat is het een mooi schilderachtig beeld geworden. Fraai hoe het licht links het gras verlicht en daarna doorsijpelt naar de rechterkant van het beeld. De zon speelde ons gister behoorlijk parten, maar hier in dit beeld is ie echt van meerwaarde en toont een fris voorjaarsbeeld. Dat smaakt vast naar meer.
Dankjewel Brigitte! Ik vond het ook leuk om je te ontmoeten en geïnspireerd te worden door jouw enthousiaste manier van kennisoverdracht. Ik heb er zeker wat aan gehad en ga me zeker nog verder ontwikkelen op gebied van meervoudige belichting en ICM. Jouw workshop was een mooie aanvulling op de kennis die ik al had. Bedankt voor je mooie woorden en hopelijk tot ziens in het veld.
Een pep ventosa ten voeten uit. Erg goed gelukt. Een mooie foto.
Heel erg bedankt Peter voor je leuke reactie!
Wat heb je deze techniek mooi uitgevoerd. Ik heb het nooit geprobeerd en het lijkt me best moeilijk.
Het levert jou in ieder geval een prachtige schilderachtige foto op.
Bedankt voor je compliment Elly. Het s erg leuk om te dienen het proberen waard!
Fijn schilderachtig met mooi licht! Prima gedaan!
Bedankt Ronald het licht zorgde voor mooie kleuren.
Namens het team van Deel de Natuur van harte gefeliciteerd met de foto van de dag Karin!
Ah wat leuk dat mijn foto, foto van de dag is geworden. Blij mee!