Beïnvloede dieren
Schuilhutfotografie
Spanje
Zwarte wouw, Milvus migrans
Zo'n stoere roofvogel tussen de lieflijke bloemetjes, het lijkt totaal niet te passen door die grote tegenstelling, maar door het terugkomende geel in vogel en bloemen vind ik het toch een aansprekend geheel. Gemaakt vanuit een vogelhut in Spanje waar de vogels met voer werden gelokt.
- Aperture: f/3.5
- Copyright: Loes Belovics
- Camera: ILCE-1
- Credit: Loes Belovics
- Shutter speed: 1/2000s
- ISO: 400
- Photo taken: 09 May, 2025 08:23:45
- Exposure bias: 0/10EV
- Flash fired: No
- Focal length: 4000/10mm
Reacties
De titel dekt wel volledig de lading Loes.
Zo'n stoere jongen met alerte blik en dat tussen de lieflijk ogende madeliefjes. Dat past zeker in het maandthema tegenstellingen.
Ragscherp op het oog en de kop en met een hele fraaie DOF naar de gemêleerde achtergrond.
Dit is inderdaad wel een hele mooie combinatie, die stoere vogel tussen die kleine fijne bloemetjes! Los daarvan, ik vind het een prachtige foto in zijn geheel, alles klopt, kleuren compositie..........alles!
Hij mag er zijn, zowel de foto alswel de Zwarte wouw die eruit springt. Knap hoe je de vogel in de achter-ondergrond hebt opgenomen. W.s. door het gekozen diafragma neem ik aan.
Wouw wat een fraaie wouwplaat! De scene is geweldig en daardoor is het sneller duidelijk dat het vanuit een hut is, maar al met al een prachtige plaat.
Groet, Sjors
Groot afdrukken en ophangen! Prachtige foto! De wouw steekt geweldig af tegen de zachte omgeving.
Heel erg mooi hoor deze, stoere vogel tussen een bed van Madeliefjes. Misschien twijfelt hij nog over wie hij wil worden, die vogelhut ligt wel prachtig laag waardoor je van een mooi laag standpunt kon fotograferen.