Experimentele foto
Gemanipuleerde foto
Meeden
Ameryllisblad
Foto gemaakt met een Lensbaby Velvet 56
stack van 5 beelden.
- Aperture: f/1.0
- Copyright: Nieske Siepel
- Camera: E-M1MarkIII
- Credit: Nieske Siepel
- Shutter speed: 1/30s
- ISO: 320
- Photo taken: 27 February, 2026 15:59:24
- Exposure bias: -3/10EV
- Flash fired: No
- Focal length: 0/1mm
Reacties
Dat is een ingewikkeld tafereel van kronkels en lijnen geworden, Nieske. Het licht en donker dat zich afwisselend tussen de verschillende delen van het blad zorgt mee voor mooie kleurnuances. Ik heb nog nooit een stack gemaakt met zo'n gelijkaardige lens maar het lijkt wel een de moeite om te proberen als ik jouw beeld zie.
Een bijzonder beeld, wat denk ik niet alleen is ontstaan door gebruik van de Velvet. Ik meen een liqued filter te herkennen, klopt dat?
Klopt 😉
Bijzonder beeld door de scherpe kronkelingen tegen de achtergrond van bokeh bollen ! Roept bij mij associaties op met surrealisme. Goed gezien, de stacking maakt het beeld af.
Fijne kleuren en mooie kronkels in het blad. En de bol bewaren, heb je er volgend jaar nog es plezier van.